Canagan

Canagan

Karmy Canagan to linia wyjątkowych produktów w całości opierająca się na diecie bez dodatków zbóż czy sztucznych środków konserwujących. Nie znajdziemy w nich bezwartościowych wypełniaczy czy też białka pochodzącego ze zbóż (glutenu) będącego częstą przyczyną alergii pokarmowych u zwierząt domowych. Karmiąc swojego kota lub psa karmą Canagan możesz mieć pewność iż otrzyma on właściwie zbilansowany, smaczny pokarm o wysokiej zawartości białek odzwierzęcych (między innymi: kurczaka pochodzącego z hodowli naturalnej – tzw. wolnego wybiegu), którym towarzyszą w składzie węglowodany w postaci batatów, znanych ze swojego niskiego indeksu glikemicznego i wysokiej wartości odżywczej, bogactwa witamin oraz antyoksydantów jak choćby beta karoten. Kolejnym atutem tej marki jest obecność wartościowych dodatków jak zioła i wodorosty. W diecie zwierząt algi mają szerokie spektrum wpływu na organizm. Z pewnością są częścią holistycznego podejścia do żywienia jako regulujące pracę układu pokarmowego, kostnego a także krwionośnego. Mają pozytywny wpływ na skórę i sierść. Zalecane są także w przypadku zmian zwyrodnieniowych stawów.
Zioła natomiast stanowią naturalne uzupełnienie diety Twojego psa i kota, wzbogacające wartość odżywczą karmy oraz pomagające chronić przez chorobami czy pasożytami.
Karma Canagan w roku 2014 zdobyła tytuł produktu roku w Wielkiej Brytanii, gdzie jest produkowana. Jej skład skomponowano tak aby zaoferować wyjątkowy pokarm dla kotów i psów, maksymalnie zbliżony jakością do pożywienia dzikich przodków tych zwierząt. Z pewnością jest to obecnie jedna z najlepszych suchych karm dla zwierząt domowych na polskim rynku.

Wyniki: 1–16 z 50