O firmie LabAnimals

O firmie LabAnimals

Lab... - z miłości do labradorów

...Animals - z troski o całą resztę świata zwierząt

Cały asortyment sklepu opiera się na naturalnych i ekologicznych produktach: kosmetykach nietestowanych na zwirzętach dla Nas, oraz zdrowym jedzonku dla psa i kota.

Pragniemy aby jakość towarów jakie tu znajdziecie odzwierciedlała ideę powrotu do natury oraz poprawy jakości życia, poprzez zdrowe odżywianie a także codzienną pielęgnację, opartą wyłącznie na produktach niezawierających konserwantów, sztucznych barwników i dodatków. Selekcjonujemy, czytamy uważnie składy a także sami korzystamy z oferowanych w sklepie produktów. Wszystko po to aby zagwarantować Wam - Naszym klientom oraz ich ukochanym pupilom tylko sprawdzone produkty, aby mieć możliwość wydania wiarygodniej opinii, doradzenia w kwestii wyboru i zaspokojenia nawet najbardziej wybrednych lub alergicznych odbiorców. Zapraszamy do wysyłania zapytań w razie potrzeby. Zapraszamy do zakupów wszystkich, którzy wiedzą już, że kluczem dla zdrowia każdego organizmu jest odpowiednia dieta i pielęgnacja eliminująca szkodliwe, nienaturalne składniki i dodatki do żywności czy kosmetyków, będące często źródłem alergii i tzw. chorób cywilizacyjnych.

Gwarancja świeżości

Sklep Lab Animals jest niedużą firmą. W Naszej ofercie nie znajduje się wiele produktów ani też nie dysponujemy ogromnymi magazynami, w których składować mielibyśmy towar. Zależy Nam na jakości oraz świeżości produktów dlatego zamawiamy częściej, mniejsze ilości. Oferowane przez Nas  marki są wyszukane - szczególne przez co czasem trudniej dostępne. Większość produktów dostępna jest od ręki - może się jednak zdarzyć, że z powodów opisanych powyżej - trzeba na coś poczekać kilka dni. Klient zawsze jest o tym informowany. Zależy Nam na dobrym, bliskim kontakcie, znajomości potrzeb Naszych klientów oraz trzymaniu się idei, iż dbamy głównie o jakość i świeżość oferowanych produktów.

Jeśli znacie ciekawe artykuły spełniające w/w kryteria i chcielibyście je znaleźć w Naszym sklepie - powiedzcie Nam o tym. Czasem najwartościowsze rzeczy najtrudniej znaleźć.

 

LabAnimals - zdrowie z natury