Reklamacje i zworty

Odstąpienie od umowy:

Zgodnie z nową ustawą klient ma prawo odstąpić od umowy wciągu 14 dni od daty zakupu. W takim wypadku sklep ma 14 dni na zwrot kosztów wraz ze zwrotem kosztów wysyłki. Koszty odesłania towaru leżą po stronie kupującego. Regulacje te dotyczą transakcji na kwotę co najmniej 50 zł.

Odstąpienie od umowy nie jest możliwe, jeśli towar był co najmniej raz używany, zostało uszkodzone oryginalne opakowanie. Nie ma możliwości zwrotu żadnej żywności (dla ludzi czy zwierząt) w przypadku gdy została ona rozpakowana, naruszone oryginalne opakowanie.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy znajdziemy tutaj:

http://www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl/formularze/

Reklamacje i zwroty:

Towar sprzedawany w sklepie internetowym www.labanimals.pl jest nowy, oryginalnie zapakowany i nie jest wadliwy. Uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego transportu lub użytkowania nie stanowią podstawy do reklamacji w sklepie. W przypadku zaistnienia podejrzenia, że towar został wysłany jako uszkodzony, niewłaściwy, lub istnieje inny problem, należy niezwłocznie skontaktować się ze sklepem – kupujący powinien to zrobić w przeciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. Reklamacjom i zwrotom nie podlegają żadne towary używane w sposób niewłaściwy, żadna żywność (dla ludzi czy zwierząt) której oryginalne opakowanie zostało w jakikolwiek sposób naruszone.

Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w siedzibie firmy:

Dystrybucja Karm

55-003 Czernica

ul. Ziołowa 15

Telefon: 668 307 894

Reklamacje można składać:

Dystrybucja Karm

55-003 Czernica

ul. Ziołowa 15

Telefon: 668 307 894

Czas rozpatrywania reklamacji wynosi 14 dni kalendarzowych

Odpowiednie formularze reklamacyjne znajdują się tutaj:

http://www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl/formularze/